Tu jesteś:

CBRE Global Investors wynajmuje 3000 mkw. marką grupy LPP w CH Ogrody

CH Ogrody, Elbląg

Rozbudowywane CH Ogrody wzbogacą się o najemców, wchodzących w skład grupy LPP. Firma CBRE Global Investors podpisała właśnie sześć nowych umów najmu na około 3000 mkw. powierzchni centrum.

Po rozbudowie obiektu w jego funkcjonującej dotychczas, zmodernizowanej części, zostaną otwarte salony odzieżowe: House oraz Mohito. Natomiast w nowej części obiektu mającej powstać w wyniku rozbudowy, oferta grupy LPP obejmie pozostałe marki, w tym: Reserved (ponad 1200 mkw. na dwóch poziomach), Cropp Town oraz Home&You.

W obecnych Ogrodach działają już sklepy: Reserved od 2003 r., Cropp Town od 2004 r. i House od 2003 r. W rozbudowanym centrum wszystkie te salony zostaną powiększone, natomiast marki Mohito oraz Home&You zadebiutują na lokalnym rynku.

LPP SA jest polską firmą, istniejącą od 2000 roku, a od 2001 roku notowaną na warszawskiej giełdzie. Jest właścicielem sieci detalicznej liczącej ponad 600 salonów na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.

Jak informowaliśmy komercjalizacja CH Ogrody jest na zaawansowanym etapie. Obecnie finalizowane są rozmowy z kolejnymi potencjalnymi najemcami. Wśród nowych najemców znajdzie się dwupoziomowy salon marki H&M (1 600 mkw.), supermarket drogeryjny Rossmann (482 mkw. na parterze), salon z odzieżą damską Camaieu (250 mkw. na parterze) oraz kilka innych do tej pory nieobecnych w Elblągu marek. Oferta rozrywkowa centrum wzbogaci się o wielosalowe kino, restauracje i kawiarnie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×