Tu jesteś:

Bershka w Galerii S w Siedlcach

Wizualizacja Galerii S w Siedlcach

Galeria S w Siedlcach powiększa ofertę modową. Do grona najemców dołączyła marka Bershka należąca do firmy Inditex, która wynajęła blisko 670 mkw. w nowobudowanej galerii. Obiekt powstaje w centrum miasta, u zbiegu ul. Piłsudskiego i Wojskowej. Otwarcie Galerii S przewidziano na marzec 2014.

Inwestorem i generalnym wykonawcą Galerii S  jest siedlecka firma Konstantego Strusa. Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus to firma deweloperska działająca na polskim rynku od ponad 20 lat i specjalizująca się budownictwie mieszkaniowym oraz komercyjnym. Obecnie firma realizuje dwie inwestycje o  charakterze handlowym: Galerię S w Siedlcach  oraz Galerię Jurowiecką w Białymstoku oraz kilkanaście inwestycji o charakterze mieszkaniowym.

Architektem obiektów jest firma Bulak Projekt. Za komercjalizację Galerii S w Siedlcach oraz Galerii Jurowieckiej w Białymstoku odpowiada firma Aspenn.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×