Tu jesteś:

BIK pozyskał kolejnego najemcę w Radomiu

Sieć Pepco będzie kolejnym najemcą w parku handlowym w Radomiu budowanym przez Biuro Inwestycji Kapitałowych wspólnie z Quantum Developments. Obiekt został już skomercjalizowany w ponad 80 proc. Realizacja inwestycji postępuje zgodnie z planem, a jej zakończenie planowane jest na marzec 2018 r.  

Biuro Inwestycji Kapitałowych Quantum Radom Sp. z o.o. zawarła umowę najmu z firmą Pepco Sp. z o.o., dotyczącą wynajmu ok. 500 mkw. powierzchni w nowo budowanym parku handlowym w Radomiu przy ul. Struga. W efekcie obiekt jest obecnie skomercjalizowany na poziomie już ok. 82 proc. Docelowo będzie oferował łącznie 5180 mkw. powierzchni handlowej na działce liczące 1,1 hektara. 

Inwestycja, która ruszyła w maju tego roku jest realizowana zgodnie z harmonogramem. Zakończenie całości prac związanych z budową parku handlowego ma nastąpić do połowy marca 2018 roku.  Prace projektowe i budowlane w zakresie usług generalnego wykonawstwa prowadzi firma Rembor General z Tomaszowa Mazowieckiego.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×