Tu jesteś:

Auchan Swadzim z nowym najemcą

Immochan, zarządca i komercjalizator Centrum Handlowego Auchan Swadzim, podpisał umowę najmu z marką Atelkom. Jest to szósty punkt firmy zlokalizowany w galeriach handlowych Auchan w Polsce.

W salonie o powierzchni 29 mkw., otwartym w wielkopolskiej galerii handlowej Auchan, klienci znajdą wybór telefonów komórkowych, a także akcesoriów i gadżetów telefonicznych.

Centrum Handlowe Auchan Swadzim mieści się w Swadzimiu, przy ul. Św. Antoniego 2. Przez 7 dni w tygodniu klienci Galerii mają do dyspozycji ponad 50 sklepów. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz oraz elektroniką, sprzętem AGD i multimediami. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie z bogatą ofertą kulinarną. Dla klientów dostępny jest duży, bezpłatny parking z ok. 3 100 miejscami, w tym 24 miejsca dla osób niepełnosprawnych. Obiekt został otwarty w 2000 roku, a w 2012 roku przeszedł remont.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×