Tu jesteś:

Arkady Wrocławskie z kolejną umową

Arkady Wrocławskie

Handlową mapę Akad Wrocławskich wzbogaci kolejny nowy najemca. W drugiej połowie 2019 roku w należącym do LC Corp S.A. centrum handlowym swój lokal otworzy międzynarodowy dyskont niespożywczy Action.

Sieć Action zajmie powierzchnię blisko 1 100 mkw. na poziomie -1 Arkad Wrocławskich obok supermarketu Piotr i Paweł, który niedawno ogłosił, że pozostaje operatorem spożywczym wrocławskiego centrum handlowego. Dyskont Action, oferujący ponad 6 000 produktów codziennego użytku w atrakcyjnych cenach, zasili portfel najemców Arkad Wrocławskich w drugiej połowie 2019 roku. Będzie to jedna z pierwszych placówek tej sieci we Wrocławiu.

Zgodnie z nową strategią rozwoju Arkad Wrocławskich, konsekwentnie budujemy unikatową w skali miasta ofertę handlowo-usługowo-rozrywkową skierowaną w stronę rodzin. Mnogość produktów codziennego użytku dostępnych w Action z pewnością ucieszy naszych klientów i będzie doskonałym uzupełnieniem tenant-mix Arkad Wrocławskich – mówi Monika Woźniak, Manager ds. Komercjalizacji, LC Corp S.A.

Action to szybko rozwijający się międzynarodowy dyskont niespożywczy, posiadający swoje sklepy w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii i Polsce. Obecnie na terenie naszego kraju działa blisko 30 salonów tej marki. Znakiem rozpoznawczym sieci jest szeroki wybór produktów codziennego użytku w przystępnych cenach. W sklepach Action można znaleźć ponad 6 000 różnych towarów, a asortyment co tydzień wzbogacany jest o ponad 150 nowych produktów. W ofercie sieci znajdziemy zarówno znane marki i produkty marki własnej.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×