Tu jesteś:

Apeks i Recman w Galerii Północnej

W lutym ofertę galerii handlowej w północno-wschodniej części Warszawy uzupełniły sklep Apeks z asortymentem z segmentu travel&business oraz polska marka odzieży męskiej Recman. 

Oferta polskiej firmy Apeks to przede wszystkim walizki, torby, portfele oraz liczne akcesoria. Sklep marki Recman uzupełnił zaś portfolio salonów z modą męską, dostępnych w Galerii Północnej. 

Sklep Apeks w Galerii Północnej jest pierwszym punktem sieci na północy Warszawy i drugim otwartym w stolicy. Odzież i akcesoria sygnowane logo firmy Recman dostępne są w kilkudziesięciu miastach na terenie całej Polski, salon w Galerii Północnej jest pierwszym punktem sieci na północy Warszawy.

Sklep sieci Apeks o powierzchni 86 mkw. został zlokalizowany na parterze Galerii Północnej. Salon marki Recman o powierzchni ponad 114 mkw. znajduje się na pierwszym piętrze Galerii Północnej. W obydwu umowach najmu pośredniczyła firma JLL.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×