Tu jesteś:

Apart na dłużej w Aurze Centrum

Aura Centrum w Olsztynie

Apart to kolejna marka, która przedłużyła umowę najmu w olsztyńskiej galerii Aura Centrum, decydując się jednocześnie na remont swojego salonu. Firma jubilerska dołączyła tym samym do grona 23 najemców Aury, którzy już zmodernizowali swoje sklepy, lub planują zrobić to w najbliższych miesiącach.

9 nowych lub w pełni zmodernizowanych salonów otwartych w nowej lokalizacji i w nowym standardzie, 8 zrealizowanych ulepszeń wystroju i wyglądu sklepów, a kolejne 8 w planach na rok bieżący, to bilans rozmów prowadzonych przez zespół Balmain Asset Management z najemcami olsztyńskiej Aury. Jednym ze sklepów, w którym w najbliższych miesiącach zostanie przeprowadzony remont jest Apart.

Salony, które w 2015 roku zadebiutowały w Aurze, lub zostały otwarte w nowej lokalizacji to: Wittchen, Pretty One, Wólczanka, Vistula, Borsalino, Molton, Sizeer, Eurofirany i Coccodrillo.

Kompleksowy lifting wyglądu i wyposażenia został przeprowadzony w lokalach marek: Orsay, Lara Fabio, Orange, Vision Express, Play, Grey Wolf, Cropp i Yves Rocher. W ciągu najbliższych miesięcy remonty przejdą: Apart, Euro-Apteka, InMedio, Wakacje.pl, Diverse, Gerry Weber, Wrangler i Tally Weijl.

Asset Managerem Aury Centrum jest firma Balmain Asset Management, która odpowiada także za komercjalizację obiektu. Zarządcą jest Balmain Property Management.  

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×