Tu jesteś:

Aldik w lubelskim Olimpie

Znany jest już operator spożywczy, który pojawi się w rozbudowywanej części Galerii Olimp. Będzie to Supermarket Aldik, należący do lubelskiej firmy Aldik Nova, właściciela sieci ponad dwudziestu sklepów spożywczo-przemysłowych.  

Sklep o powierzchni ok. 900 mkw. powstanie na poziomie parteru 5. części Galerii Olimp. Wnętrze zostanie zaprojektowane i wykonane według nowego konceptu sieci. W ofercie sklepu pojawi się ponad 10 tys. artykułów branży spożywczo-przemysłowej. Supermarkety Aldik działają od 1991 r. Są jedną z najbardziej znanych sieci spożywczych w regionie lubelskim i podkarpackim.
Rozbudowa Olimpu doda ok. 18 tys. mkw., zwiększając łączną powierzchnię całkowitą obiektu do ponad 100 tys. mkw. Otwarcie nowej części planowane jest na początek listopada. W procesie komercjalizacji z wynajmującym współpracuje firma Colliers International.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×