Tu jesteś:

34 najemców przedłuża umowy z Plejadą Sosnowiec

Ponad trzydziestu, w tym wielu kluczowych, najemców zdecydowało się pozostać w centrum handlowym Plejada Sosnowiec. Przedłużone umowy obejmują łącznie blisko 9 tys. mkw. powierzchni. Za transakcje odpowiadał zarządca obiektu – międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Największymi powierzchniowo najemcami w Plejadzie Sosnowiec są grupa LPP (Reserved, Cropp, House, Sinsay), H&M, New Yorker, CCC, Deichmann. Do grona najemców galerii dołączył Rossmann.

Jesteśmy dumni, że większość kluczowych najemców w Plejadzie zdecydowała się przedłużyć umowy najmu w naszym centrum. Dodatkowo, niektóre sklepy będą powiększone lub odnowione w najnowszym standardzie sieci. Covid-19 odsunął nasze plany w czasie, ale ich nie przekreślił – pracujemy  nad pozyskaniem nowych marek, które wzbogacą ofertę galerii. Plejada Sosnowiec od lat pozostaje jednym z najbardziej popularnych centrów handlowych w mieście, oferując największy wybór mody i akcesoriów oraz wyposażenia wnętrz – mówi Magdalena Gniazdowska z firmy Cushman & Wakefield.

Plejada Sosnowiec została oddana do użytku w 2001 roku. Na powierzchni ponad 30 tys. mkw. galerii handlowej znajdują się popularne sklepy odzieżowe, hipermarket Carrefour oraz doskonale wyposażone punkty usługowe. Plejada Sosnowiec jest komfortowym i funkcjonalnym miejscem, które stale się rozwija i dopasowuje swoją ofertę do oczekiwań klientów.

Za transakcje odpowiedzialne były Ada Budynek oraz Magdalena Gniazdowska z firmy Cushman & Wakefield.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×