Tu jesteś:

Centrum Handlowo - Rozrywkowe Tkalnia

Centrum handlowo - rozrywkowe Tkalnia to obiekt o wielkości 12 tys. mkw. powierzchni najmu, który powstanie na terenie dawnej fabryki włókienniczej Krusche-Ender w Pabianicach.

Typ nieruchomości: Centrum handlowe

Etap inwestycji: W trakcie realizacji

Stan inwestycji: Inny

Główni najemcy:

Przyszli klienci będą mogli skorzystać z oferty sklepów takich jak m.in. Diverse, Reserved, House, Sinsay, Smyk, Empik, Hebe, Media Expert, Play, CCC, Martes Sport i Pepco. W Tkalni znajdzie się również pierwszy w mieście multipleks kinowy pod szyldem Helios. Integralną częścią obiektu będzie pasaż spełniający funkcję rynku miejskiego, gdzie przewidziano miejsce również dla lokalnych przedsiębiorców. Obiekt dodatkowo zostanie połączony z polem golfowym A&A, a w budowie są już kolejne atrakcje – całoroczne Nowe Centrum Golfa wraz z grotą solną i tężnią z solanką oraz strzelnica sportowo-rekreacyjna.

Za proces komercjalizacji odpowiada BOIG Property Consulting.

Więcej artykułów na temat CH Tkalnia:

Miejscowość: Pabianice

Inwestor: A & A Commercial Real Estate

Firma komercjalizująca: The Blue Ocean Investment Group (BOIG)

Uwagi: Pabianice są drugim co do liczby mieszkańców miastem w aglomeracji łódzkiej (ludność 66 977), trzecim po Łodzi i Piotrkowie Trybunalskim miastem w województwie łódzkim, a 59 w Polsce.

Tkalnia zostanie zlokalizowana na terenie dawnej fabryki włókienniczej Krusche-Ender przy ulicy Grobelnej 8, w samym centrum Pabianic i stanie się głównym miejscem handlowo - rozrywkowym w tym rejonie. Dzięki takiemu usytuowaniu obiektu oraz doskonałej infrastrukturze drogowej (S8, S14, A1 i A2) catchment Tkalni to 120 tys. osób w zasięgu do 20 minut jazdy samochodem.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×