Tu jesteś:

Auchan Swadzim

Centrum Auchan Swadzim mieści się przy ul. Św. Antoniego 2, w Swadzimiu.

Typ nieruchomości: Centrum handlowe

Etap inwestycji: Inny

Stan inwestycji: Inny

Główni najemcy:

Ofertę tworzy blisko 50 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Orsay, Diverse, CCC, Apart, Jubitom  oraz Vision Express. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan i RTV Euro AGD, natomiast na terenie centrum znajduje się Leroy Merlin, Decathlon, Norauto, Media Expert i stacja paliw Auchan.

Miejscowość: Swadzim

Właściciel: Ceetrus Polska

Uwagi: Centrum Handlowe Auchan Swadzim oferuje restauracje, kawiarnie i cukiernie, a także przestrzenie dostosowane do potrzeb rodzin, w tym pokój rodzica i dziecka. Klienci centrum mogą korzystać również z bezpłatnego parkingu na 3100 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych oraz ładowarki samochodów elektrycznych. Centrum Handlowe Auchan Swadzim jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne. Centrum mieści się przy ul. Św. Antoniego 2, w Swadzimiu. Powstało w 2000 roku, a w 2012 zostało wyremontowane. Obiekt ma ok. 5000 mkw. powierzchni handlowej.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×