Tu jesteś:

Centra handlowe

Nieruchomości handlowe

Wyczyść filtr

Port Łódź

Port Łódź wraz ze strategicznym partnerem sklepem IKEA, jest największym podmiejskim Centrum Handlowym w regionie. Przejrzyście rozplanowany parterowy budynek został tak zaprojektowany, aby stworzyć najbardziej przyjazne warunki do robienia zakupów i spędzania czasu.

więcej Port Łódź

Galeria Dominikańska

W Galerii Dominikańskiej na ponad 32 tys. m kw powierzchni znajduje się 107 lokali.

więcej Galeria Dominikańska

Centrum Riviera

Centrum Riviera jest największym centrum handlowo-rozrywkowym na Pomorzu.

więcej Centrum Riviera

Silesia Outlet

Inwestorem Silesia Outlet jest 6B47 Poland, spółka z grupy 6B47 Real Estate Investors AG. Za komercjalizację odpowiada BOIG Property Consulting.

więcej Silesia Outlet

Auchan Swadzim

Centrum Auchan Swadzim mieści się przy ul. Św. Antoniego 2, w Swadzimiu.

więcej Auchan Swadzim

Dekada Sieradz

Dekada zlokalizowana jest przy skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Sarańskiej w niedalekiej odległości od dworca PKP i PKS w Sieradzu.

więcej Dekada Sieradz

Centrum Handlowo - Rozrywkowe Tkalnia

Centrum handlowo - rozrywkowe Tkalnia to obiekt o wielkości 12 tys. mkw. powierzchni najmu, który powstanie na terenie dawnej fabryki włókienniczej Krusche-Ender w Pabianicach.

więcej Centrum Handlowo - Rozrywkowe Tkalnia

Galeria Echo

Galeria Echo w Kielcach, największe centrum handlowe w regionie świętokrzyskim, stanowi jedną z kluczowych nieruchomości w portfelu EPP.

więcej Galeria Echo

Galeria Raj

Galeria Raj w Dębicy jest najdłużej działającym tego typu obiektem handlowym w mieście. Funkcjonując od 1999 roku osiągnęła wysoką pozycję na lokalnym rynku branżowym.

więcej Galeria Raj

ETC Swarzędz

ETC Swarzędz działa nieprzerwanie od 1994 roku, będąc jednym z najstarszych centrów handlowych w województwie wielkopolskim.

więcej ETC Swarzędz
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×