Tu jesteś:

Centra handlowe

Nieruchomości handlowe

Wyczyść filtr

Brama Mazur

Brama Mazur w Ełku o łącznej powierzchni handlowej 17 000 mkw. , z parkingiem na około 500 miejsc, jest jednym z najbardziej popularnych obiektów handlowych w regionie i jedynym centrum handlowym w mieście.

więcej Brama Mazur

Park Handlowy Zakopianka

Park Handlowy Zakopianka, jeden z największych obiektów usługowo-handlowych w Małopolsce.

więcej Park Handlowy Zakopianka

Atrium Koszalin

Atrium Koszalin jest największym w regionie centrum handlowo-rozrywkowym, którego powierzchnia usytuowana jest na 2 poziomach i wynosi ponad 43.000 mkw.

więcej Atrium Koszalin

Atrium Felicity w Lublinie

Centrum handlowe znajduje się przy głównej arterii komunikacyjnej w południowo-wschodniej części Lublina, obejmując zasięgiem 740.000 mieszkańców.

więcej Atrium Felicity w Lublinie

Galeria Askana

Galeria Askana ma 55 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym prawie 19 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której znajduje się ponad 100 butików, 8 kawiarni, restauracji i barów oraz multipleks Helios z pięcioma salami na 1,2 tys. osób.

więcej Galeria Askana

Morski Park Handlowy

Morski Park Handlowy zlokalizowany jest przy ul. Przywidzkiej w Gdańsku.

więcej Morski Park Handlowy

Galeria Młociny

Galeria powstaje tuż przy węźle Młociny – w jednym z najlepiej skomunikowanych punktów w Warszawie, z bezpośrednim dostępem do metra, licznych linii tramwajowych i autobusów miejskich, podmiejskich i krajowych, stacji rowerowej oraz parkingu P&R. To najważniejsze miejsce przesiadkowe północnej części miasta i sąsiednich miejscowości, z którego co roku korzysta ponad 24 mln pasażerów.

Inwestorami Galerii Młociny są spółki EPP (70 proc. udziałów) i Echo Investment (30 proc. udziałów). Pierwsza będzie zarządzać nowo otwartym kompleksem. Druga odpowiada całościowo za proces deweloperski i najem.

więcej Galeria Młociny

Silesia Outlet

Inwestorem Silesia Outlet jest 6B47 Poland, spółka z grupy 6B47 Real Estate Investors AG. Za komercjalizację odpowiada BOIG Property Consulting.

więcej Silesia Outlet

Magnolia Park

Magnolia Park jest największym centrum handlowo-rozrywkowo-rekreacyjnym na Dolnym Śląsku.

więcej Magnolia Park

Centrum Riviera

Centrum Riviera jest największym centrum handlowo-rozrywkowym na Pomorzu.

więcej Centrum Riviera
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×