Tu jesteś:

Zapotrzebowanie na czeskie magazyny Prologis

Prologis Park Prague-Úžice 

Prologis Inc., firma zajmująca się nieruchomościami logistycznymi, ogłosiła podpisanie nowej umowy najmu na 10 740 mkw. w Prologis Park Prague-Úžice z Grupą ESA. 

Grupa ESA, jedna z firm logistycznych w Europie Środkowej, wynajęła powierzchnię w Budynku 2. Po zawarciu tej transakcji Prologis Park Prague-Úžice, o łącznej powierzchni 97 800 mkw., została całkowicie wynajęta. Firma jest już klientem Prologis w parku dystrybucyjnym Prologis Park Prague D1 East położonym na południowy wschód od Pragi. W podpisaniu umowy pośredniczyła agencja Cushman &  Wakefield.

Prologis Park Praga-Úžice to park logistyczny zlokalizowany przy autostradzie D8, dziewięć kilometrów na północ od Pragi. Park składa się z dwóch w pełni wynajętych budynków o całkowitej powierzchni 97 800 mkw., z możliwością rozbudowy o dalsze 71 000 mkw.

Z portfolio liczącym milion mkw. powierzchni  dystrybucyjnej i przemysłowej, Prologis jest wiodącym dostawcą  powierzchni logistycznych w Czechach  (stan na 30 września 2017).

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×