Tu jesteś:

Zaczyna się rozbudowa szczecińskiego North-West Logistic Park

North-West Logistic Park w Szczecinie

Rozpoczyna się budowa Hali B w kompleksie North-West Logistic Park. Inwestor przekazał plac budowy generalnemu wykonawcy, firmie Trasko-Inwest. Powierzchnia drugiej hali w ramach kompleksu magazynowo-produkcyjnego, który powstaje w szczecińskiej dzielnicy Dąbie, będzie wynosić 13,4 tys. mkw.

Inwestorem kompleksu magazynowo-produkcyjnego o łącznej powierzchni 64 tys. mkw. jest spółka North-West Logistic Park Sp. z o.o., należąca do grupy inwestycyjnej Waimea Holdings Limited. Finansowanie II etapu inwestycji zapewnia BOŚ Bank S.A. Wartość całej inwestycji wynosi 110 mln zł. Realizowana zgodnie z założonym harmonogramem budowa Hali B zostanie ukończona w maju 2014 roku. Obecnie trwają zaawansowane rozmowy z trzema potencjalnymi najemcami.

W ramach North-West Logistic Park powstaną docelowo trzy nowoczesne hale, przeznaczone pod logistykę, magazynowanie i produkcję. Projekt adresowany jest do firm z całej Europy. North-West Logistic Park to pierwszy w Szczecinie park logistyczny klasy A. W wynajętej w 100 proc. Hali A na powierzchni 6,8 tys. mkw. funkcjonuje trzech najemców, zatrudniając ponad 110 pracowników. Wśród najemców znalazły się takie firmy jak InCom Polska, Premium Distributors oraz firma IQ Metal Polska. Obiektem zarządza firma Cushman & Wakefield Polska.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×