Tu jesteś:

Wzniesiono ostatnią kolumnę w budynku Clippera

P3 długoterminowy inwestor, właściciel i zarządca obiektów logistycznych w Europie postawił ostatnią kolumnę magazynu typu BTS dla firmy ClipperLogistics na terenie parku P3 Poznań.

Clipper świadczy usługi logistyczne na terenie całej Europy. To już kolejna umowa zawarta między P3 a operatorem na wynajem powierzchni w poznańskim parku. Na początku ubiegłego roku firma wynajęła 10,000 mkw. Następnie firma powiększyła zajmowaną powierzchnię o kolejne 7,000 mkw. Po oddaniu do użytku nowego obiektu najemca będzie zajmował w poznańskich magazynach P3 ponad 43,000 mkw.

Najnowszy magazyn dla Clippera zostanie w pełni dostosowany do specyfiki operacji prowadzonych przez najemcę. Jego wysokość wyniesie 12 m. Przy budowie zostaną zastosowane rozwiązania ekologiczne i energooszczędne takie jak panele z rdzeniem PIR czy oświetlenie LED. Ponadto odporność ogniowa budynku będzie podniesiona do najwyższego poziomu, który wyniesie powyżej 4000 MJ.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×