Tu jesteś:

Wyjście Grupy Kapitałowej PHN z projektu Wrocław Industrial Park

Grupa Kapitałowa PHN zawarła umowę sprzedaży udziałów w spółce Wrocław Industrial Park Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, stanowiących 50 proc. udziałów w kapitale zakładowym tej spółki, na rzecz SEGRO B.V. z siedzibą w Amsterdamie. Sprzedaż udziałów związana jest z transakcją wyjścia Grupy Kapitałowej PHN z projektu magazynowo - przemysłowego Wrocław Industrial Park.

Projekt Wrocław Industrial Park realizowany był przez spółkę Grupy Kapitałowej PHN - Warszawski Holding Nieruchomości S.A. w ramach umowy o wspólnym przedsięwzięciu z dnia 16 września 2011 r. Grupa Kapitałowa PHN w przedmiotowym projekcie miała pasywną rolę. Wyjście przez Spółkę z ww. projektu jest zgodne ze Strategią Grupy Kapitałowej PHN na lata 2017-2023, zakładającą realizację projektów logistyczno-przemysłowych w formule BTS dla wybranych najemców i realizację zysku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×