Tu jesteś:

Waimea Holding kupił działkę pod budowę w Bydgoszczy

Waimea Logistic Park Bydgoszcz

Waimea Holding kupił działkę o powierzchni 6 hektarów pod budowę pierwszego etapu Waimea Logistic Park Bydgoszcz. Kompleks logistyczny będzie realizowany w trzech etapach, na które inwestor posiada prawomocną decyzję środowiskową. Wniosek o pozwolenie na budowę hali A o powierzchni 9 072 mkw. oraz hali B - 16 200 mkw. został złożony 10 lutego br.

Waimea Logistic Park Bydgoszcz powstaje w Bydgoszczy, w mieście, które coraz mocniej zaznacza swoją pozycję na mapie Polski. Pod względem podaży powierzchni logistycznych jest to jeszcze rynek stosunkowo mało nasycony na tle rynku magazynowego w Polsce. Waimea Logistic Park Bydgoszcz zostanie wybudowany na 19 hektarowej działce w południowo - wschodniej części miasta. Nieruchomość otoczona jest siecią przyległych ulic zapewniając wielokierunkowy dojazd.

Waimea Logistic Park Bydgoszcz to centrum produkcyjno - magazynowe i logistyczne o powierzchni zabudowy ok. 90 000 mkw. W jego skład wejdą trzy obiekty zaprojektowane zgodnie z wymaganiami gospodarki magazynowej i logistycznej, a także powierzchnie przystosowane do wymogów procesów produkcyjnych. Budowę pierwszych dwóch hal na 6 hektarowej działce zaplanowano na początek II kwartału tego roku. Generalnym wykonawcą Waimea Logistic Park Bydgoszcz będzie firma Trasko – Invest.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×