Tu jesteś:

W kwietniu otwarcie pierwszej hali Waimea Logistic Park Korczowa

Waimea Logistic Park Korczowa

Budowa pierwszej hali o powierzchni 7200 mkw. w ramach kompleksu Waimea Logistic Park Korczowa jest realizowana zgodnie z harmonogramem. Jej otwarcie zaplanowano na połowę kwietnia 2016 roku. Inwestor prowadzi rozmowy z najemcami z branży spożywczej i automotive.

Waimea Logistic Park Korczowa powstaje na 12 hektarowej działce w miejscowości Młyny na Podkarpaciu, 3 km od największego przejścia granicznego między Polską a Ukrainą – Korczowa. Obiekt budowany jest bezpośrednio przy autostradzie A4, stanowiącej część europejskiej drogi międzynarodowej E40, na granicy między Unią Europejską a Ukrainą.

W ramach kompleksu o łącznej powierzchni 50 000 mkw. powstaną trzy hale z możliwością produkcji i wykorzystania usług logistycznych, z powierzchnią biurową, miejscami parkingowymi. Docelowo park logistyczny będzie oferował usługi spedycyjne, odprawy celnej, możliwość wymiany walut oraz usługi gastronomiczne.

Inwestorem kompleksu logistycznego Waimea Logistic Park Korczowa jest firma EAST A4 Logistic Park 1 Sp. z o.o. należąca do grupy inwestycyjnej Waimea Holding S.A. Generalnym wykonawcą jest Trasko–Inwest.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×