Tu jesteś:

Universal Express rusza z kolejnymi metrami w MLP Pruszków II

Niezależny polski dostawca międzynarodowych usług logistycznych i relokacyjnych odebrał blisko 2 tys. mkw. powierzchni magazynowej w parku MLP Pruszków II. Aktualnie Universal Express korzysta łącznie z blisko 11,7 tys. mkw.

Firma Universal Express Distribution Sp. z o.o. przejęła blisko 2 tys. mkw. powierzchni magazynowej w parku logistycznym MLP Pruszków II. Dotychczas firma Universal Express korzystała z obiektu liczącego blisko 10 tys. mkw., do którego wprowadziła się w ubiegłym roku. Teraz w parku MLP Pruszków II będzie miała łącznie do dyspozycji blisko 11,7 tys. mkw. powierzchni magazynowej.

Centrum logistyczne MLP Pruszków II położone jest w okolicach Warszawy, w gminie Brwinów, w odległości 5 km od Pruszkowa. Park zajmuje łącznie 67 hektarów i docelowo ma obejmować 302 000 mkw. MLP Pruszków II posiada rozwinięte połączenia komunikacyjne zarówno z centrum Warszawy, jak i z głównymi arteriami łączącymi stolicę z innymi miastami. Park położony jest między drogą lokalną nr 760 a odcinkiem autostrady A2, 3 km od węzła komunikacyjnego zlokalizowanego w rejonie Pruszkowa-Żbikowa.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×