Tu jesteś:

Trzy nowe umowy najmy w Segro Business Park Warsaw

Segro Business Park Warsaw, Ożarów

Segro podpisał nowe, długoterminowe kontrakty w ramach Segro Business Park Warsaw, Ożarów. Firma TP-Link przeprowadziła ekspansję biurową i magazynową. Nowi lokatorzy obiektu to PCS i Diversey.

Jednym z nowych najemców w kompleksie jest firma Diversey, która stanowi część korporacji Sealed Air. Diversey prowadzi działania w zakresie dostarczania kompleksowych rozwiązań w zakresie czystości i higieny, zaopatrującym m.in. firmy sprzątające, hotele, jednostki służby zdrowia i restauracje. Na 650 mkw. powierzchni kompleksu ma zamiar utworzyć Centrum Szkoleniowe firmy. Przy zawieraniu transakcji pośredniczyła firma doradcza DTZ.

Kolejnym nowym partnerem Segro jest PCS, firma świadcząca usługi logistyczne dla przemysłu farmaceutycznego. Dla jej potrzeb konieczne było dostosowanie magazynu o powierzchni 700 mkw. do wymagań stawianych przez Główny Inspektorat Farmaceutyczny i Sanepid.

Na poszerzenie współpracy z Segro zdecydowała się firma TP-LINK – globalny dostawca produktów sieciowych dla sektorów SOHO i SMB oraz największy dostawca klienckich urządzeń szerokopasmowych i WLAN na świecie. Dostarcza produkty dla dziesiątek milionów klientów w ponad 120 krajach. Na mocy nowej umowy TP-LINK rozszerzyło wynajmowaną powierzchnię o 750 mkw. magazynu i ok. 50 mkw. biura.

Nowe kontrakty zbiegają się z realizacją II fazy Segro Business Park Warsaw, Ożarów, po zakończeniu której dostępna powierzchnia inwestycji zostanie zwiększona o dodatkowe 46,6 tys. tys. mkw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×