Tu jesteś:

Trwają prace nad parkiem magazynowym MLP Group

Hala magazynowa Mirków 

Hala magazynowa o powierzchni ok. 9500 mkw. wraz z budynkiem socjalno-biurowym powstanie w gminie Mirków pod Wrocławiem. Inwestorem projektu jest MLP Group - jeden z deweloperów powierzchni magazynowo-produkcyjnych w Polsce.

To już trzecia inwestycja, w której FB Antczak wspiera dewelopera. Firmy miały okazję wcześniej współpracować przy budowie parku MLP Pruszków II oraz MLP Lublin. Centrum logistyczno-magazynowe MLP Wrocław Wschód w Mirkowie pod Wrocławiem składa się z obiektów produkcyjnych, magazynowych i biurowych przeznaczonych na wynajem wraz z wewnętrznym układem komunikacyjnym, częściami wspólnymi i wspólną infrastrukturą techniczną. Kompleks logistyczno-magazynowy powstaje na działce o łącznej powierzchni 13 ha. Docelowo ma składać się z pięciu hal magazynowych o powierzchni 64 tys. mkw. na wynajem. Zakończenie inwestycji planowane jest na początek listopada 2018. Prace rozpoczęły się w maju.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×