Tu jesteś:

TRW Steering Systems zostaje na dłużej w Pruszkowie

MLP Pruszków I

Deweloper magazynowy MLP Group przedłużył z amerykańskim koncernem TRW Steering Systems Polska umowę najmu 6,5 tys. mkw. powierzchni produkcyjno-magazynowej wraz z pomieszczeniami biurowymi w parku MLP Pruszków I. W transakcji pośredniczył Colliers.

Amerykański koncern TRW jest światowym liderem w dziedzinie produkcji samochodowych systemów bezpieczeństwa. W gronie stałych klientów ma duże firmy motoryzacyjne m.in.: Fiat, Chrysler, Mercedes-Daimler, Renault, Volkswagen. TRW zatrudnia około 60 tys. pracowników w ponad 180 lokalizacjach na całym świecie. Zakład w Pruszkowie jest jednym z głównych w zakresie produkcji systemów sterujących instalowanych w samochodach. Obecnie, na kilkunastu liniach produkcyjnych, montowanych jest około 25 mln sztuk gotowych wyrobów, takich jak: wyłączniki zapłonu, komplety zamków do drzwi, klucze do stacyjek, przyciski sterujące z deski rozdzielczej samochodu, przełączniki do sprzęgła, wyłączniki poduszek powietrznych oraz przełączniki do lusterek bocznych. – Firma TRW współpracuje z nami od 2000 r. Wynajmowana powierzchnia była przygotowywana specjalnie pod kątem potrzeb koncernu – powiedziała Dorota Jagodzińska-Sasson, członek zarządu MLP Group S.A.

MLP Pruszków I to pierwszy park stworzony przez MLP Group. Na terenie 43 ha powstało 165 tys. mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej. Centrum posiada około 50 klientów, którzy wynajmują powierzchnie od 200 mkw.  do 18 tys. mkw. W ciągu ponad 10-ciu lat funkcjonowania park MLP Pruszków I stał się małym miasteczkiem z własną infrastrukturą wewnętrzną.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×