Tu jesteś:

SpaceFactory rozbudowuje fabrykę szyberdachów

SpaceFactory Holding rozbudowuje halę produkcyjno – magazynową we Wrześni pod Poznaniem zajmowaną przez producenta szyberdachów Inalfa Roof Systems Poland.  

Inalfa Roof Systems to jeden z dostawców systemów dachowych na świecie. Firma wytwarza szyberdachy zarówno do samochodów osobowych, jak i ciężarowych. Europejska siedziba główna firmy mieści się w Holandii, a zakłady produkcyjne ulokowane są na całym świecie. Polska fabryka, działająca od 2014 r. ma obecnie 12.600 mkw .  Poza częścią produkcyjną znajdują się w niej również magazyn, biuro oraz zaplecze socjalne dla pracowników. Ze względu na zwiększenie mocy produkcyjnych konieczna jest rozbudowa zakładu. To zadanie, właściciel obiektu – firma Exeter Property Group – powierzył SpaceFactory Holding, która ma doświadczenie w budowie, rozbudowie i modernizacji obiektów produkcyjnych i magazynowych. 

Istniejąca hala produkcyjna powiększy się o ponad 5140 mkw. Częściowo przebudowane zostaną także tereny wokół fabryki. Zakończenie prac planowane jest na I kwartał 2019 r. 

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×