Tu jesteś:

Space Factory realizuje prace w Hillwood Kalwaria

Hillwood Kalwaria to centrum logistyczne znajdujące się 15 km na południe od Warszawy w miejscowości Łubna, w gminie Góra Kalwaria. Poprzez drogę krajową nr 79 centrum posiada dogodny dostęp do S2 - południowej obwodnicy Warszawy oraz trasy S7 w kierunku Krakowa i S8 w kierunku Katowic.

Na zlecenie inwestora – firmy Hillwood, Space Factory Holding realizuje szereg prac projektowych i wykonawczych związanych między innymi z dostarczeniem powierzchni biurowo – socjalnej, podziałami funkcjonalnymi, relokacją i doprowadzeniem instalacji.

Space Factory Holding to zintegrowana platforma świadcząca usługi w zakresie projektowania, budownictwa i doradztwa w sektorze nieruchomości komercyjnych, działająca na terenie Europy Środkowo - Wschodniej. Początki firmy sięgają roku 2009.

W ramach SpaceFactory Holding działa również spółka Space2Design oferująca zakres prac projektowych – od wstępnych koncepcji, przez renderingi, aż po projekty wykonawcze i budowlane wraz z przeprowadzaniem procedur uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×