Tu jesteś:

Seifert Polska rozwija się na Górnym Śląsku

Seifert Polska rozwija się na Górnym Śląsku. Firma przedłużyła logistyczny kontrakt w parku Logicor Mysłowice oraz podpisała nową umowę pod potrzeby lidera branży spożywczej w parku Alliance Silesia Logistics Center w Czeladzi. Aktualnie, w tych dwóch lokalizacjach, dysponuje już powierzchniami magazynowymi i biurowymi o łącznym metrażu bliskim 13 500 mkw. W obu transakcjach doradzała Agencja AXI IMMO.

Seifert Polska jest częścią Seifert Logistics Group, niemieckiej grupy logistyczno-spedycyjnej, która sumarycznie zarządza magazynami o powierzchni 524 000 mkw. Specjalizuje się w obsłudze logistycznej branży automotive, ADR, branży papierniczej, jak również wspiera logistycznie rynek farmaceutyczny, budowlany i dóbr konsumenckich. Ze wspomnianą Czeladzią włącznie, posiada 44 centra logistyczne zlokalizowane w całej Europie.

Park Logicor Mysłowice to jedno z największych centrów dystrybucyjnych w kraju o powierzchni 190,000 mkw. Zlokalizowany jest w pobliżu autostrady A4, wzdłuż drogi ekspresowej S1. Od lotniska w Pyrzowicach dzieli go zaledwie 30 kilometrów.

Park Alliance Silesia Logistics Centre w Czeladzi to obiekt logistyczny o powierzchni ok. 58,000 mkw. Mieści się na tyłach centrum handlowego M1, w odległości około 8 km od centrum Katowic, przy trasie S86 i niedaleko drogi ekspresowej S1.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×