Tu jesteś:

Segro - transakcje najmu na 270 000 mkw. w 2011 roku

Firma Segro, zawarła transakcje najmu na łącznie ponad 270 000 mkw. w Europie Centralnej. Jest to piąty rok działalności brytyjskiego dewelopera w tym regionie.

W roku 2011 firma Segro koncentrowała swoją działalność na rozwoju kluczowych lokalizacji biznesowych, jak również na wynajmie istniejącej powierzchni. Firmie udało się skutecznie przeprowadzić kilka dużych, nowych transakcji najmu na łączną powierzchnię 140 000 mkw. w tym z takimi firmami jak: General Motors, Action S.A., Pepsico, czy Adler.

Ponadto Firma Segro przedłużyła lub rozszerzyła umowy z dotychczasowymi klientami na łącznie 130 000 mkw. powierzchni. Wielu najemców zdecydowało się rozszerzyć swoją współpracę z Segro, tak jak np. firma ČERVA Export Import, która przedłużyła umowę najmu w ramach Segro Logistics Park Prague, a także wynajęła ostatnie wolne powierzchnie w Tulipan Park Ostrawa.

W roku 2012 Segro ma zamiar kontynuować swoją ekspansję bazując na wynajmie i rozwoju nowych inwestycji.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×