Tu jesteś:

Segro podpisuje kolejne umowy w Europie Centralnej

Od końca ubiegłego roku firma deweloperska Segro podpisała umowy najmu na 23 tys. mkw. powierzchni magazynowej w Tulipan Parkach w Czechach i Polsce.

Do grona dotychczasowych najemców Segro dołączyli: Trost Auto Service Technik w Tulipan Park Praga oraz Caparol, Koelner i Erwin Quarder w Tulipan Park Ostrawa. Dodatkowo w Polsce dwie firmy rozszerzyły współpracę z SEGRO, są to Air Container Logistic w Tulipan Park Gliwice i Azymut w Tulipan Park Stryków.

Trost Auto Service Technik jest niemiecką firmą specjalizującą się w dystrybucji akcesoriów samochodowych. Spółka podpisała siedmioletnią umowę najmu na 4,3 tys. mkw. w Tulipan Park Praga.

Erwin Quarder podpisał dziesięcioletnią umowę najmu na 4,2 tys. mkw. powierzchni magazynowej w Tulipan Park Ostrawa. Firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji elementów maszyn i urządzeń odlewniczych.

Dwoma kolejnymi najemcami w Tulipan Park Ostrawa zostały: Caparol, czeski oddział wiodącego europejskiego producenta farb i materiałów wykończeniowych oraz Koelner, producent zamocowań do budownictwa i przemysłu. Firmy wynajęły odpowiednio 670 mkw. i 1,1 tys. mkw. powierzchni magazynowej.

Ogólnopolski System Dystrybucji Wydawnictw Azymut Sp. z o.o, należący do PWN Group, powiększył wynajmowaną powierzchnię magazynową o kolejne 8,7 tys. mkw., stając się tym samym jednym z największych najemców w Tulipan Park Stryków.

Air Container Logistic Poland oferująca dystrybucję towarów, wynajęła dodatkowe 4 tys. mkw. i zajmuje obecnie 8, 9 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej oraz biurowej w Tulipan Park Gliwice.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×