Tu jesteś:

Ruch S.A wynajął ponad 17 000 mkw. powierzchni w parkach Panattoni

Panattoni Park Poznań

Dział Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych Jones Lang LaSalle doradzał firmie Ruch S.A. i uczestniczył w trzech transakcjach o łącznej powierzchni najmu ponad 17 000 mkw. w centrach logistycznych Panattoni.

Współpraca ekspertów Działu Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych Jones Lang LaSalle z Ruchem zaowocowała wynajęciem łącznej powierzchni ponad 17 000 mkw. w Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. Wynajęte na długi okres obiekty, będą służyły jako regionalne centra logistyczne Ruch S.A., skąd będzie prowadzony kolportaż gazet i czasopism oraz sprzedaż hurtowa.

Wszystkie wynajęte powierzchnie znajdują się w parkach Panattoni. Największa z nich -   - 6 800 mkw., mieści się w istniejącym obiekcie w Poznaniu w Panattoni Park Poznań. W chwili obecnej dwa pozostałe magazyny, które wynajęła firma: w Panattoni Park Gdańsk (5 100 mkw.) oraz w Panattoni Park Business Centre Łódź (5 300 mkw.), są w trakcie budowy.

Jan Barbasiewicz, Associate Director w Jones Lang LaSalle, podsumowuje dotychczasową współpracę: „Sprawne połączenie zapotrzebowania na powierzchnie w kilku regionach kraju i wykorzystanie tego argumentu w negocjacjach z deweloperami zdecydowanie zwiększa siłę przetargową najemcy. Nie bez znaczenia była też siła marki Ruch S.A. w naszych rozmowach z właścicielami budynków i potencjalnych działek. Nasza współpraca z Ruch S.A. zaczęła się dawno, trwa już kolejny rok i jestem przekonany, że nowe centra logistyczne przyczynią się do rozwoju firmy.”

Ruch, którego historia sięga ponad 90 lat wstecz, jest jednym z największych w Polsce kolporterów prasy z blisko 40 proc. udziałem w rynku. Firma dostarcza prasę do ponad 26 000 punktów w całym kraju.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×