Tu jesteś:

Rozpoczęła się budowa pierwszego etapu Waimea Logistic Park Bydgoszcz

Inwestor Waimea Logistic Park Bydgoszcz przekazał teren generalnemu wykonawcy, firmie Trasko-Inwest. Na działce o powierzchni 6 hektarów rozpoczęła się budowa dwóch hal w ramach pierwszego etapu kompleksu logistyczno - produkcyjnego. Inwestorem jest spółka należąca do grupy inwestycyjnej Waimea Holding S.A.

Budowa Waimea Logistic Park Bydgoszcz o powierzchni zabudowy ok. 90 000 mkw. rozpoczęła się na początku czerwca. W skład centrum logistyczno - produkcyjnego wejdzie 6 hal zaprojektowanych dla klientów prowadzących zarówno produkcję, jaki i tych skoncentrowanych na logistyce i magazynowaniu.

W pierwszym etapie inwestycji Waimea Logistic Park Bydgoszcz powstanie hala SBU (Small Business Units) o powierzchni 9 072 mkw., oferująca magazyny i biura dla mikro i małych przedsiębiorców, dla start-upów, a także dla firm, które dla swej działalności potrzebują mniejszej powierzchni magazynowej.

Druga hala, o powierzchni 16 200 mkw., dedykowana jest operatorom logistycznym z rozwiązaniami typu cross-dock. Minimalne moduły magazynowe będzie można wynająć od ok. 650 mkw. z modułami biurowo - socjalnymi o powierzchni od ok. 60 mkw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×