Tu jesteś:

Rozbudowa Panattoni Park Mysłowice trwa

Panattoni Park Mysłowice

Panattoni Europe rozbudowuje Panattoni Park Mysłowice. Nowy siódmy obiekt, o powierzchni 28 100 mkw., zajmą trzy firmy: Manuli Hydraulics, Valeo oraz przedstawiciel branży logistycznej.

Panattoni Europe ruszył z budową siódmego budynku w Panattoni Park Mysłowice - jednego z największych centrów dystrybucyjnych w Polsce. Powierzchnia nowego obiektu to 28 100 mkw. i jest dedykowana trzem najemcom: przedstawicielowi branży logistycznej, któremu dedykowane jest 9 500 mkw. , Manuli Hydraulics - światowemu liderowi branży hydraulicznej, który jest już klientem parku i zajmie w realizowanym obiekcie 9 300 mkw.  oraz Valeo - producentowi komponentów samochodowych na rynek OEM oraz części zamiennych, który zajmie 9 200 mkw . W transakcji z Valeo pośredniczyła agencja Jones Lang LaSalle.

Panattoni Park Mysłowice jest jednym z największych centrów dystrybucyjnych w Polsce - docelowo będzie składać się z 8 budynków, a po zakończeniu ostatniej fazy budowy osiągnie ok. 200 000 mkw. Inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu autostrady A4, wzdłuż drogi ekspresowej S1. Od lotniska w Pyrzowicach dzieli ją zaledwie 30 kilometrów. Położenie parku zapewnia idealne warunki dla krajowej i międzynarodowej dystrybucji oraz łatwy dostęp do wykwalifikowanej kadry pracowniczej.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×