Tu jesteś:

Rozbudowa Panattoni Park Gliwice I

Panattoni Park Gliwice

Panattoni Europe ruszył z budową drugiego budynku w Panattoni Park Gliwice I, w którym umowę najmu na powierzchnię 5 000 mkw. podpisał producent opakowań przemysłowych. W transakcji pośredniczyła agencja nieruchomości Colliers International.

Panattoni Park Gliwice I to jedna z sześciu inwestycji dewelopera ulokowanych na Górnym Śląsku. Obecnie ruszyła jego rozbudowa o drugi obiekt, w którym 5 000 mkw. wynajął czołowy producent opakowań przemysłowych na świecie. Powstająca powierzchnia posłuży najemcy za centrum dystrybucyjne. Zakończenie prac tego etapu przewidziane jest na pierwszy kwartał 2012 roku. W transakcji pośredniczyła agencja nieruchomości Colliers International.
 
 Panattoni Park Gliwice I to inwestycja złożona z dwóch budynków o docelowej łącznej powierzchni 22 560 m². Kompleks znajduje się bezpośrednio przy autostradzie A4 oraz w odległości 1 km od tzw. węzła Gliwice - Sośnica, czyli skrzyżowania łączącego autostradę A4 z autostradą A1 i drogą krajową nr 44. Bliskość najważniejszych węzłów komunikacyjnych, sąsiedztwo granicy czeskiej i słowackiej oraz położenie w rozwijającej się zachodnio-północnej części Gliwic sprawiają, że lokalizacja ta cieszy się coraz większym zainteresowaniem inwestorów. Pierwszy budynek w Panattoni Park Gliwice I to BTS o powierzchni 11 165 mkw. dedykowany firmie Nagel-Group - wiodącej w Europie firmie logistycznej specjalizującej się w magazynowaniu i dystrybucji artykułów spożywczych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×