Tu jesteś:

Raben Logistics Polska stawia na Panattoni Europe

Panattoni Europe informuje o najmie trzech obiektów magazynowych o łącznej powierzchni 42 526 mkw. przez firmę Raben Logistics Polska. Inwestycja powstanie w ramach Panattoni Park Grodzisk III. Start budowy planowany jest na przełom września i października br., zakończenie na grudzień 2017 roku. W transakcji pośredniczył BNP Paribas Real Estate.

Operator logistyczny Raben Logistics Polska, należący do europejskiej Grupy Raben, ponownie wybrał Panattoni Europe. Firma zdecydowała się na wynajem od dewelopera trzech budynków magazynowych o łącznej powierzchni 42 526 mkw. Dwa graniczące ze sobą obiekty, o charakterze typowo magazynowym, zajmą kolejno: 20 800  mkw., z czego biura zostaną rozlokowane na 900 mkw. oraz 12 019 mkw. z 300 mkw. powierzchni biurowej.

Trzeci obiekt o charakterze cross-dock i wysokości 6 m zajmie ok. 9500 mkw. Jego powierzchnia biurowa wyniesie1400 mkw. Budynki zostały zaprojektowane zgodnie z normami i wymogami Grupy Raben, która będzie w nich świadczyć usługi logistyczne na rzecz swoich klientów. Inwestycja będzie wyposażona również w 214 miejsc parkingowych dla samochodów osobowych oraz 65 dla samochodów ciężarowych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×