Tu jesteś:

Prologis z nowym projektem

Prologis, Inc., ogłosił rozpoczęcie budowy nowego obiektu spekulacyjnego o powierzchni 14 477 mkw. Prologis Park Prague-Airport. Zakończenie inwestycji planowane jest na pierwszy kwartał 2018 r.

Prologis Park Prague-Airport położony jest przy zjeździe nr 7 z autostrady D6, w odległości pięciu minut jazdy od portu lotniczego w Pradze. Obecnie park składa się z trzech w pełni wynajętych obiektów o łącznej powierzchni 73 000 mkw., z potencjałem rozwojowym o kolejne 9 600 mkw. Jego lokalizacja zapewnia dostęp do krajowych i międzynarodowych szlaków handlowych dzięki obwodnicy D0, łączącej się z autostradami D5 i D1. Park znajduje się w zasięgu komunikacji miejskiej - przystanek autobusowy jest na terenie parku, co zapewnia połączenia z Kladnem i Pragą, a także z dworcem kolejowym.
 
Prologis jest dostawcą obiektów dystrybucyjnych w Czechach i oferuje ponad 1 milion mkw. powierzchni logistycznych i przemysłowych (stan na 30 czerwca 2017 r.).

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×