Tu jesteś:

Prologis wynajmuje ponad 152 tys. mkw. w Pradze

Prologis Inc., globalny lider nieruchomości dystrybucyjnych, poinformował dziś o podpisaniu dwóch umów przedłużenia najmu i wynajęcia dodatkowej powierzchni obejmujących 152 560 metrów kwadratowych w Prologis Park Prague-Jirny.

Transakcje obejmują umowę przedłużenia najmu 106 000 metrów kwadratowych i wynajęcia dodatkowych 31 000 metrów kwadratowych w Prologis Park Prague-Jirny z firmą DHL oraz umowę przedłużenia najmu 9 760 metrów kwadratowych i wynajęcia dodatkowych 5 800 metrów kwadratowych w Prologis Park Prague-Jirny z firmą LGI, międzynarodowym dostawcą usług logistycznych.

Prologis Park Prague-Jirny to nowoczesny obiekt dystrybucyjny obejmujący obecnie 266 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej. Dodatkowo na jego terenie powstaje obiekt typu BTS o powierzchni 28 830 metrów kwadratowych dla firmy Globus. Park znajduje się w odległości 8 kilometrów na wschód od granic administracyjnych Pragi i posiada bezpośrednie połączenie z autostradą D11, co umożliwia sprawną dystrybucję towarów na rynki lokalne i do sąsiednich krajów.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×