Tu jesteś:

Prologis wynajął 22,5 tys. mkw. powierzchni magazynowej w Poznaniu i we Wrocławiu

Firma deweloperska ProLogis, poinformowała o podpisaniu trzech umów najmu na 22,5 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej, zlokalizowanej w parkach dystrybucyjnych ProLogis w Poznaniu i we Wrocławiu.

Prologis przedłużył m.in. umowę a wynajem 11,9 tys. mkw. w ProLgis Park Wrocław z firmą logistyczną Kuehne+Nagel. Firma wynajmuje obecnie około 411,9 tys. mkw. powierzchni dystrybucyjnej w 22 budynkach ProLogis na świecie.

7,8 tys. mkw. w ProLogis Park Poznań wynajęła także firma logistyczna Wincanton Logistics, która jest najemcą ponad 252,4 tys. mkw. powierzchni w centrach dystrybucyjnych ProLogis na świecie.

2,83 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni produkcyjno-magazynowej, zlokalizowanej w ProLogis Park Wrocław III, wynajął producent opakowań przemysłowych firma Sonoco. Nowa umowa powiększy magazyn Sonoco we Wrocławiu do 14 tys. mkw.

Portfolio firmy ProLogis w rejonie południowo-zachodniej Polski obejmuje sześć nowoczesnych parków magazynowych, zlokalizowanych w rejonie Wrocławia i Poznania.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×