Tu jesteś:

Prologis wybudował 30 000 mkw. dla Pepco

Prologis, Inc., poinformował o ukończeniu rozbudowy budynku magazynowego w Rawie Mazowieckiej o dodatkowe 30 000 metrów kwadratowych dla Pepco, sprzedawcy odzieży i artykułów gospodarstwa domowego.

Prace zakończono 3 tygodnie przed wyznaczonym terminem realizacji inwestycji. Po oddaniu do użytku obiekt będzie pełnił funkcję centrum dystrybucyjnego firmy w regionie Europy Środkowej.

Do sprawnej dystrybucji na pięć krajów w Europie Środkowo - Wschodniej potrzebowaliśmy odpowiednio dopasowanej i zlokalizowanej powierzchni magazynowej. Dlatego zdecydowaliśmy się na rozbudowę istniejącego budynku dystrybucyjnego o powierzchni 20 000 metrów kwadratowych o kolejne 30 000 metrów kwadratowych. – powiedział Matthew Lythgoe, członek zarządu, Pepco w Polsce.

Przy realizacji tej inwestycji Prologis był odpowiedzialny za trzy kluczowe etapy prac: wykonanie zindywidualizowanego projektu, nadzór nad pracami projektowymi oraz przetarg obejmujący budowę i przekazanie budynku wraz z pozwoleniem na użytkowanie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×