Tu jesteś:

Prologis przedłuża umowy najmu z trzema dużymi najemcami

Firma ProLogis przedłużyła trzy umowy najmu obejmujące ponad 52 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej w ProLogis Park Chorzów.

Umowy najmu powierzchni na terenie ProLogis Park Chorzów przedłużono z firmą logistyczną Raben, która wynajmuje 28,8 tys. mkw. powierzchni magazynowej w budynkach 1 i 2. Firma zajmuje obecnie około 54,3 tys. mkw. powierzchni dystrybucyjnej w pięciu budynkach ProLogis w Europie.

Kolejną firmą, która zdecydowała się na przedłużenie współpracy z Prologis jest międzynarodowy operator logistyczny FM Logistic, który wynajmuje 19,5 tys. mkw. powierzchni magazynowej w budynku 1. FM Logistic, jest najemcą ponad 175,3 tys. mkw. powierzchni w centrach dystrybucyjnych ProLogis w Europie.

Trzecim najemcą jest wynajmująca ponad 4 tys. mkw. powierzchni produkcyjno-magazynowej w budynku 3 firma Ponetex.

ProLogis Park Chorzów jest nowoczesnym parkiem dystrybucyjnym, składającym się z dziewięciu budynków o całkowitej powierzchni magazynowej i biurowej ponad 233 tys. mkw.

Źródło: thecity.com.pl

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×