Tu jesteś:

Prologis podsumowuje trzeci kwartał w Europie

Prologis Inc., globalny lider nieruchomości logistycznych, podsumował wyniki z działalności w trzecim kwartale 2016 roku w Europie.

Prologis Europe zamknął trzeci kwartał ze współczynnikiem zajętości na poziomie 96.1 proc., o 50 punktów bazowych więcej niż w drugim kwartale bieżącego roku. Firma podpisała nowe umowy najmu obejmujące  594 130 mkw., blisko dwukrotnie więcej niż w tym samym okresie w roku ubiegłym.

Na koniec kwartału spółka była właścicielem lub inwestorem, w ujęciu skonsolidowanym lub poprzez nieskonsolidowane spółki joint venture, nieruchomości i projektów deweloperskich o łącznej powierzchni 16,6 miliona metrów kwadratowych w Europie.

Kluczowe umowy najmu w trzecim kwartale: 22 300 metrów kwadratowych z firmą 4PX, chińską firmą z sektora e-commerce, w Prologis Park Dunstable w Wielkiej Brytanii, 23 660 metrów kwadratowych z firmą Logent, zewnętrznym dostawą usług logistycznych, w Prologis Park Gothenburg w Szwecji, 20 000 metrów kwadratowych z firmą Samada, zewnętrznym dostawą usług logistycznych, w Prologis Sénart DC1 w pobliżu Paryża we Francji.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×