Tu jesteś:

Prologis buduje w Park Prague-Airport

Prologis Park Prague-Airport 

Prologis, Inc., poinformował o rozpoczęciu budowy piątego budynku magazynowego, o powierzchni 38 620 mkw., na terenie w pełni wynajętego Prologis Park Prague-Airport.

Budynek 3 będzie obejmował 27 370 mkw. powierzchni typu build-to-suit dla EYELEVEL, wiodącego czeskiego projektanta powierzchni handlowych, oraz 11 250 mkw. powierzchni spekulacyjnej. Obiekt będzie miał 12 metrów wysokości w świetle i będzie wyposażony w inteligentny system smart meteringu, oświetlenie LED, system odczytu tablic rejestracyjnych oraz strefę wypoczynku. Zakończenie budowy planowane jest na czwarty kwartał 2018 r. 

W zawarciu umowy z EYELEVEL pośredniczyła agencja nieruchomości 108 AGENCY. 

Prologis Park Prague-Airport położony jest przy zjeździe nr 7 z autostrady D6, w odległości zaledwie pięciu minut jazdy od portu lotniczego w Pradze. Oprócz 38 620 mkw. obecnie w budowie, park składa się z czterech w pełni wynajętych budynków o łącznej powierzchni 87 400 mkw.,  z możliwością rozbudowy o kolejne 9 600 mkw.. Jego lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do krajowych i międzynarodowych szlaków handlowych dzięki obwodnicy D0, która łączy autostrady D5 i D1.

Źródło: Prologis

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×