Tu jesteś:

Prologis buduje obiekt spekulacyjny

Prologis Park Bratislava,

Prologis poinformował o rozbudowie Prologis Park Bratislava o kolejne 23,7 tys. mkw. powierzchni na zasadach spekulacyjnych.

Budynek DC7B, którego ukończenie planowane jest na koniec bieżącego roku, jest już wynajęty w blisko 40 procentach przez Geis Group, jednego z największych dostawców kompleksowych usług transportowych i wysokiej jakości usług logistycznych w Czechach. Geis Group przeniesie się z dotychczasowej siedziby w Bratysławie do nowego budynku typu cross-dock na terenie Prologis Park Bratislava.

Po zakończeniu budowy DC7B park będzie oferował łącznie powierzchnię 232 tys. metrów kwadratowych. Jest to kolejna inwestycja po niedawno oddanym do użytku obiekcie spekulacyjnym DC7A o powierzchni 24,5 tys. metrów kwadratowych, który obecnie jest już w 100 procentach wynajęty. Ostatnia transakcja najmu 4 600 metrów kwadratowych w tym budynku została zawarta w maju z DB Schenker, spółką należącą w całości do Deutsche Bahn AG.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×