Tu jesteś:

Prologis Park Prague-Rudna w pełni rozbudowany

Prologis Park Prague-Rudna

Prologis, Inc., lider nieruchomości logistycznych, poinformował o rozpoczęciu budowy nowego obiektu typu BTS (build-to-suit) o powierzchni 23 710 mkw. Prologis Park Prague-Rudna, w Czechach. Inwestycja zostanie zrealizowana dla VAFO PRAHA, czeskiej firmy rodzinnej produkującej karmę dla zwierząt domowych.

Wraz z ukończeniem tego 19. budynku park logistyczny zostanie w pełni rozbudowany i będzie oferował prawie 250 000 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni dystrybucyjnej.

Obecnie VAFO wynajmuje w tym parku powierzchnię w budynku 6. Po zawarciu umowy, w której pośredniczyła agencja Cushman & Wakefield, firma przeniesie się w drugim kwartale 2018 roku do budynku 19. 

Nowy budynek będzie pełnił funkcję centrum logistycznego, z którego miesięcznie będzie dystrybuowanych 25 000 palet karmy dla zwierząt domowych. W Czechach VAFO prowadzi trzy nowoczesne zakłady produkcyjne. Firma dostarcza karmę dla zwierząt domowych do ponad 65 krajów na całym świecie.

Prologis Park Prague-Rudna znajduje się 20 kilometrów od centrum Pragi oraz 12 kilometrów od międzynarodowego lotniska w Pradze, bezpośrednio przy zjeździe numer 5 z autostrady D5.

Prologis jest dostawcą obiektów dystrybucyjnych w Czechach i oferuje ponad 1 milion mkw. powierzchni logistycznych i przemysłowych (stan na 30 czerwca 2017 r.). 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×