Tu jesteś:

Prologis Park Prague-Jirny w pełni rozbudowany

Prologis, Inc. ogłosił ukończenie obiektu BTS (build-to-suit) o powierzchni 30 250 metrów kwadratowych w Prologis Park Prague-Jirny. Inwestycja została zrealizowana dla HP TRONIC, sprzedawcy elektroniki użytkowej na terenie Czech i Słowacji.

Wraz z ukończeniem tego budynku, park został w pełni rozbudowany.

Budynek 6, który będzie usprawniać działania operacyjne prowadzone przez klienta, ma m.in. wbudowaną antresolę, 12 metrów wysokości w świetle i zwiększoną nośność posadzki, która daje możliwość zainstalowania specjalistycznych systemów regałowych.

Prologis Park Prague-Jirny składa się z siedmiu budynków o łącznej powierzchni dystrybucyjnej wynoszącej ponad 330 000 metrów kwadratowych. Jest położony osiem kilometrów na wschód od granicy Pragi, a dzięki bezpośredniemu połączeniu z autostradą D11 zapewnia optymalną dystrybucję na rynki lokalne oraz do krajów sąsiadujących.

Z portfolio o łącznej powierzchni miliona metrów kwadratowych Prologis jest wiodącym dostawcą powierzchni logistycznej w Czechach (stan na 31 marca 2017 r.).

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×