Tu jesteś:

Polsoja przenosi biuro do Diamond Business Park Ursus

Diamond Business Park Ursus

Firma Polsoja, producent i dystrybutor jakości produktów spożywczych dla wegetarian i wegan wynajął 550 mkw. powierzchni biurowej w kompleksie biurowo-magazynowym Diamond Business Park Ursus należącym do White Star Real Estate. W transakcji najemcę reprezentowali konsultanci Axi Immo, którzy wspierali firmę Polsoja w procesie wyboru powierzchni, negocjacjach umowy najmu i aranżacji biura. 

Polsoja to polska firma, która działa od 25 lat. Jako jedna z pierwszych w Polsce rozpoczęła produkcję tofu oraz zajęła się popularyzowaniem żywności wegetariańskiej i wegańskiej. Obecnie w ofercie Polsoja znajduje się kilkadziesiąt produktów roślinnych w różnych kategoriach, m.in. parówki i kiełbaski, wędliny, tofu, pasty kanapkowe i pasztety.

Firma zdecydowała się na przeprowadzkę do nowej siedziby Diamond Business Park Ursus i powiększenie biura. Polsoja wynajęła 550 mkw. na 2 piętrze w II fazie inwestycji DBP Ursus.  

Współpraca Axi Immo z firmą Polsoja obejmowała niemal wszystkie pola związane z "projektem biuro" - poczynając od analizy potrzeb, poprzez prezentację nieruchomości, negocjacje warunków, po wsparcie przy wyborze partnerów przygotowujących projekt aranżacji wnętrz. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×