Tu jesteś:

Polski dystrybutor wynajmie powierzchnie magazynowe w ProLogis Park Chorzów

Firma deweloperska ProLogis, poinformowała o podpisaniu umowy najmu 15,75 tys. mkw. powierzchni magazynowej w ProLogis Park Chorzów z dużym importerem i dystrybutorem samochodowych części zamiennych i akcesoriów w Polsce. Agencja nieruchomości Colliers International reprezentowała ProLogis w negocjacjach umowy najmu.

ProLogis Park Chorzów jest nowoczesnym parkiem dystrybucyjnym, składającym się z dziewięciu budynków o całkowitej powierzchni magazynowej i biurowej ponad 233 tys. mkw.

Klientami ProLogis Park Chorzów są także takie firmy jak: Aldi, Alfa Elektro, CJ International, C.Hartwig Gdynia, Danone, FM Polska, KARLogistics, Kuehne+Nagel, Mid Ocean Logistics, Pontex Logistics, Raben, Saint Gobain Construction Products, Wilhelm Karmann i VIP Collection.

Portfolio ProLogis w regionie Górnego Śląska składa się z 5 parków dystrybucyjnych (27 budynków) o łącznej powierzchni magazynowej ponad 520 tys. mkw.

Źródło: thecity.com.pl

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×