Tu jesteś:

Polska Grupa Ceramiczna w magazynie Central European Logistics Hub

Central European Logistics Hub

Polska Grupa Ceramiczna zrzeszająca firmy z branży płytek ceramicznych, wynajęła 6 500 mkw. powierzchni magazynowo – biurowej w Panattoni Central European Hub w Łodzi. Najemcę w negocjacjach umowy najmu reprezentowała firma AXI IMMO.

Firma PGC rozpoczęła działalność w 2013 roku, z inicjatywy największych firm polskich z branży płytek ceramicznych, ceramiki sanitarnej oraz armatury. Członkowie grupy zakupowej PGC od lat dystrybuują produkty fabryk z całego świata poprzez sieć kilkudziesięciu salonów sprzedaży.  Obecnie w skład grupy wchodzi 15 największych firm polskich.

Polska Grupa Ceramiczna od pięciu lat dynamicznie się rozwija, tym samym pojawiło się naturalne zapotrzebowanie na większą powierzchnię magazynową. Z uwagi na fakt braku możliwości ekspansji w obecnym miejscu, konieczne było poszukiwanie innego obiektu, spełniającego aktualne potrzeby grupy. Firma PGC podpisała umowę najmu z deweloperem Panattoni Europe, w dotąd największej inwestycji magazynowej dewelopera - Central European Logistics Hub w Łodzi, w której firma wynajęła 6 500 mkw., z czego część biurowa zajmuje 400 mkw. Nowy magazyn znajduje się w doskonałej lokalizacji, tuż przy autostradzie A1.

Central European Logistics Hub – dotychczas największy w Polsce kompleks logistyczny budowany przez dewelopera Panattoni Europe. Hub jest zlokalizowany tuż przy A1 – jedynej polskiej autostradzie o przebiegu północ-południe. Hub oddalony jest zaledwie 30 km od węzła Łódź Północ, który stanowi skrzyżowanie autostrad A1 i A2.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×