Tu jesteś:

Pierwszy najemca w ramach zrealizowanego przez Segro projektu SBU

Tulipan Park Łódź- small busines unit

Firma ABB Polska stanowiąca część międzynarodowego koncernu działającego w branży elektroenergetyki i automatyki została pierwszym najemcą obiektu small busines unit zrealizowanego przez Segro w ramach parku logistycznego Tulipan Park Łódź. Spółka wynajęła ponad 1 800 mkw. elastycznej powierzchni biznesowej, na którą składają się magazyny, biura oraz pomieszczenia socjalne. W transakcji pośredniczyła agencja Axi Immo.

Pod koniec września ABB przeniosło część swojej działalności produkcyjnej z obszaru Dywizji Napędów i Automatyzacji Produkcji,jednej z pięciu Dywizji reprezentowanych w Polsce, do budynku SBU zrealizowanego przez Segro. Dynamiczny rozwój naszej firmy wymaga ciągłego wprowadzania nowoczesnych rozwiązań biznesowych. Elastyczne powierzchnie dostępne w SBU bardzo dobrze wpisują  się w to zapotrzebowanie – powiedział Janusz Machnicki, Dyrektor ds. Zarządzania Majątkiem ABB w Polsce.

Segro to jeden z pierwszych deweloperów, którzy wprowadzili na polski rynek inwestycje typu small business unit. SBU to nowoczesne centra biznesowe dedykowane klientom poszukującym elastycznych powierzchni. Minimalne moduły do wynajęcia zaczynają się w nich już od kilkuset metrów kwadratowych. Dla porównania, w przypadku tradycyjnych big boxów minimalna powierzchnia took. 2 500 mkw.

Łódzki projekt SBU został zrealizowany przez Segro w ramach parku logistycznego Tulipan Park Łódź, na działce o powierzchni 6,7 hektarów. Inwestycja dostarczyła na rynek 3 400 mkw. nowoczesnej powierzchni biznesowej.Minimalne moduły do wynajęcia zaczynają się tu od 750 mkw. Tulipan Park Łódź położony jest zaledwie 6 kilometrów od centrum miasta, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Łodzi - ulicy Rokicińskiej, 15 kilometrów od połączenia z nową autostradą A2 oraz w odległości jedynie 2 kilometrów od przyszłego węzła komunikacyjnego za autostradą A1 łączącą Gdańsk, Łódź i Katowice.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×