Tu jesteś:

Pierwszy najemca w Hillwood Zagłębie

Hillwood Zagłębie

Pierwszym najemcą parku magazynowego Hillwood Zagłębie została firma Investa. Spółka wynajęła ponad 5 000 mkw. powierzchni  magazynowej i biurowo-socjalnej. Klienta w transakcji reprezentowała agencja AXI IMMO.

Pierwszym najemcą parku Hillwood Zagłębie zlokalizowanego w Sosnowcu została firma Investa Sp. z o.o., która jest jednym z liderów polskiej branży hutniczej (dystrybucji stali nierdzewnej i aluminium). Spółka o zasięgu ogólnokrajowym ma siedzibę w Pruszczu Gdańskim, centralny magazyn w Strykowie oraz kilka oddziałów regionalnych - w Olsztynie, Mosznej-Parceli, Wrocławiu, Luboniu oraz Sosnowcu. 

Investa Sp. z o.o. podpisała umowę z deweloperem Hillwood na wynajem 5 225 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej. Kompleksowe doradztwo klientowi w transakcji zapewniali konsultanci AXI IMMO. Investa już po raz kolejny skorzystała z usług AXI IMMO, która doradzała jej również w negocjacjach warunków umowy najmu powierzchni przemysłowej w Centralnej Polsce. 

Konsekwencją podpisania umowy z deweloperem będzie przeniesienie śląskiego oddziału firmy z dotychczasowej lokalizacji do nowopowstającego, nowoczesnego parku magazynowego.  Kontrakt przewiduje najem na okres 10 lat z możliwością przedłużenia. Zajmowana przez najemcę powierzchnia będzie dodatkowo przystosowana zgodnie z jego wymaganiami m.in. poprzez ponadstandardową nośność posadzki, dedykowane, ponadwymiarowe bramy z poziomu zero oraz wzmocnienia konstrukcyjne. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×