Tu jesteś:

Pierwsza inwestycja 7R w Poznaniu

7R Park Poznań East, fot. Godlbeck Sp. z o.o.

7R wchodzi na nowy rynek - 15 km od centrum stolicy Wielkopolski powstanie 7R Park Poznań East. Park magazynowy realizowany jest w partnerstwie joint venture z Liebrecht & wooD.

7R Park Poznań East to nowoczesny projekt magazynowy o powierzchni 22 200 mkw. zlokalizowany bezpośrednio przy drodze krajowej nr 92, na wschód od centrum Poznania.

Poznań jest kolejnym etapem rozwoju sieci magazynów 7R w Polsce. Nasze sukcesy w miastach regionalnych, takich jak Gdańsk, Szczecin czy Wrocław spowodowały, że podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu projektu w środkowo-zachodniej części kraju. Magazyny w Wielkopolsce cieszą się dziś dużym zainteresowaniem nie tylko krajowych najemców, ale i firm z zagranicy, głównie Europy Zachodniej. Dogodna infrastruktura komunikacyjna, strategiczne położenie geograficzne oraz dynamiczne środowisko gospodarcze czynią z tego regionu jeden z najbardziej atrakcyjnych rynków magazynowych w Polsce. Nie mogło zatem zabraknąć tutaj 7R. Współpraca przy tym projekcie z Liebrecht & wooD, który już wcześniej działał na poznańskim rynku, z pewnością przyczyni się do sukcesu tego przedsięwzięcia – komentuje Bartłomiej Krawiecki, członek zarządu 7R SA.

Cieszymy się ze współpracy nawiązanej z 7R i wierzymy, że będzie ona owocna dla obu stron. Nasza znajomość regionu oraz kompetencje na rynku nieruchomości komercyjnych, w połączeniu z dużym doświadczeniem i profesjonalizmem 7R, gwarantują sukces 7R Park Poznań East – dodaje Magdalena Bartkiewicz-Podoba, Dyrektor Generalny Liebrecht & wooD w Polsce.

Zainteresowanie wśród najemców powierzchniami oferowanymi w 7R Park Poznań East jest bardzo duże. Umowy najmu podpisała już Grupa EXPOSERVICE POLSKA, która zajmie 4 000 mkw. powierzchni magazynowo - produkcyjnej oraz firma Rhenus, która wynajęła 2 500 mkw.

Pierwsze transakcje jeszcze przed rozpoczęciem budowy naszego nowego projektu to dowód na duże zainteresowanie najmem powierzchni magazynowo -produkcyjnej w okolicach Poznania, a także potwierdzenie zaufania jakim obdarzają nas firmy lokujące swoje biznesy w nowoczesnych magazynach 7R w całej Polsce. W ramach 7R Park Poznań East oferujemy moduły najmu od 3 000 mkw. – mówi Maciej Krawiecki, Leasing Director 7R SA.

7R Park Poznań East, podobnie jak pozostałe realizacje 7R, został zaprojektowany tak, by spełniać wymagania certyfikacji BREEAM.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×