Tu jesteś:

PartyDeco wynajmuje 10 tys. mkw. w parku Panattoni

Spółka PartyDeco wynajęła ok. 10.000 mkw. powierzchni hali magazynowej wraz z powierzchnią biurową w parku logistycznym pn. „Panattoni Park Szczecin” oferującym powierzchnie magazynowe klasy A o łącznej pow. 51 586 mkw. z możliwością dalszej rozbudowy. W procesie wyboru powierzchni magazynowej, Najemcy doradzała firma doradcza Litwiniuk Property Sp. z o.o.

„FIRMA PARTY DECO powstała w 1995 roku  i w tej chwili rozwinęliśmy się do takiego stopnia, iż powstaje dla nas nowe centrum logistyczno-produkcyjne w Załomiu o powierzchni 10 000 mkw. obsługujące całą Europę. Docelowo zatrudnienie znajdzie tu do 120 osób. Dodatkowo warto wspomnieć, iż posiadamy również biura w Szczecinie na prawobrzeżu o powierzchni 1000 mkw.” - powiedział Prezes Zarządu Spółki PartyDeco - Mikołaj Gabryel.

Panattoni Park Szczecin to centrum dystrybucyjne o strategicznym położeniu - tuż przy węźle Szczecin Dąbie, zaledwie 1 km od autostrady A6 wiodącej do Berlina. Bliskość drogi S3, a także bezpośrednie sąsiedztwo Specjalnej Strefy Ekonomicznej i niedaleka odległość od stacji kolejowej, zapewnia bazę logistyczną i produkcyjną dla najemców.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×