Tu jesteś:

PartnersPol Group wynajął dodatkową powierzchnię w MLP Teresin

Firma logistyczna zwiększyła zamówienie o dodatkowe 7,5 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej w MLP Teresin. W efekcie PartnersPol Group będzie korzystać w tym parku z łącznie blisko 30 tys. mkw. 

PartnersPol Group wynajęłm7,5 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej w parku logistycznym MLP Teresin. Z tego około 7 tys. mkw. przeznaczone będzie na cele magazynowe, a pozostałe 500 mkw. na cele socjalne i biurowe. Tym samym firma logistyczna rozszerzyła zamówienie i w efekcie będzie korzystała w tym parku z łącznie blisko 30 tys. mkw. powierzchni.

PartnersPol Group oferuje pełny zakres usług logistycznych. Specjalizuje się w transporcie międzynarodowym i krajowym, magazynowaniu oraz usługach co-packingu.

„Park logistyczny jest świetnie zlokalizowany w centralnej Polsce oraz w pobliżu kluczowej dla wielu przedsiębiorstw aglomeracji warszawskiej. Posiada jednocześnie wciąż duży potencjał do rozbudowy, dzięki czemu możemy odpowiadać na potrzeby naszych klientów” - powiedziała Agnieszka Góźdź, Dyrektor Działu Sprzedaży w MLP Group S.A.

W transakcji pośredniczyła firma AXI IMMO.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×